acb
accredited certification body
Info-linka:
032 65 26 423
Objednávka

ABECEDNÝ ZOZNAM SUBJEKTOV, KTORÉ CERTIFIKOVAL CERTIFIKAČNÝ ORGÁN ACB V ROKOCH 2005 AŽ 2021 - Aktualizované 15.10. 2021

BABALOVÁ

A PEKELSKÁ

                    
BAUTECH

PROJEKT

                    
BB SPECIAL

                    

                    
BB STAVING

                    

                    
BECKER

AVIONICS

East Europe
BECKER

TECHNOLOG.

                    
BELLEVUE

                    

                    
BENET- EURO

                    

                    
BEST

                    

                    
BOLEBRU-

CHOVÁ,

MUDr.
BONUL CZ

                    

                    
BVT

SYSTEMS

                    

COMPAGNUC.

                    

                    
CONSULTING

& CONTROL

OF WELDING
COR

                    

                    
CPSS

                    

                    
ČUBOŇ

DUŠAN,

MUDr.

DANITA

                    

                    
DAPELUX

                    

                    
DIA – NE

                    

                    
DIMUN_

BOBIKOVA

ARCHITEKTI
DMD TRADE

                    

                    
DMT

TECHNIKA

                    
DOMOV

SLOVAKIA

                    
ĎURICA JÁN,

JUDr. Ing.

                    

ELIÁŠOVÁ

ANDREA

- ELKO
ELIÁŠOVÁ

DANIELA,

MUDr.
ENERGOINV.

                    

                    
EPF

GROUP

                    
EURO

ENERGY

BOHEMIA
EURO

ENERGY

SLOVAKIA
EUROCH

                    

                    

GALA

                    

                    
GALIOVSKÁ

DAGMAR,

MUDr.
GOGOVÁ

EVA, MUDr.

                    
GREENCITY

                    

                    
GYNEA

                    

                    
GYNEKOLOG.

AMBULANCIA

TRENČÍN
GYNEKOLÓG

M. K.

                    

H&P

CONSTRUCT.

                    
HANTEX

                    

                    
HARAGOVÁ

ALENA, MUDr.

                    
H-SOFT

                    

                    
HYUNDAI

STEEL

SLOVAKIA

KARLÍK

VLADIMÍR,

Ing.
KLAREX

                    

                    
KM-SYSTÉM

                    

                    
KOLODEJ

                    

                    
KOLODĚJ

PAVEL

                    
KONZÍLIUM

                    

                    
KOPČOKOVÁ

ĽUBICA,

MUDr.
KOPLATEC

                    

                    
KOSORÍN

DOMINIK,

MUDr.
KOSORÍNOVÁ

VLASTA,

MUDr.
KOVÁČ JÁN,

Ing.

                    
KOVAL

SYSTEMS

                    
KUČERA

MILAN

                    

LACNEA

SLOVAKIA

                    
LANAX

                    

                    
LITA

                    

                    
LOTAIR CZ

                    

                    
LOT TRADE

                    

                    

MAĽA

JAROSLAV

                    
MANAGER

SERVICE

                    
MARLIS

                    

                    
MARTINSKÉ

CENTRUM

IMUNOLÓGIE
MAZALÁN

PAVOL,

MUDr.
MCL

                    

                    
MEDBAJ

                    

                    
MEDIK -

PRAKTIK

                    
MERIOT

                    

                    
MESTSKÁ

POLIKLIN.

DUBNICA
MINÁR

ŠTEFAN

                    
MOJMED -

NZZ

                    
MORAVA

CONSTRUCT

                    
MRÁČKOVÁ

ZORA, MUDr.

                    
MRMUS

MILAN, Ing.

                    
MTB

TRANSPORT

                    
MUDr. MASÁR

PETER

                    
MV.CNC

                    

                    

NEPHRO

                    

                    
NEUBU

                    

                    
NEURO

AMBULANCIA

                    
NEUROLOG.

AMBULANCIA

TRENČÍN

ODLESAN SK

                    

                    
O.K.S.

                    

                    
O.K.S.

METALLVER-

ARBEITUNG
O.K.S.

PRECISION

MACHINING
ON – GYA

PREŠOV

                    
ORÁLKOVÁ

DARINA,

MUDr.

REAMOS

                    

                    
RE-DO

                    

                    
RGD

                    

                    
ROADS &

WORK

                    
ROLUS

                    

                    
RS TRADE

                    

                    
R-TRANS

SLOVAKIA

                    
RWCS-

SYSTEMS

                    

SALVE

SLOVAKIA

                    
SBS DMT

TRENČÍN

                    
SEL PRO

                    

                    
SEPROT –

SERVIS

                    
ŠINSKÁ EVA,

MUDr.

                    
SIXING

                    

                    
SLOVENSKÉ

KAMEŇO-

LOMY
SLUKA

MAROŠ

                    
SMALTOVŇA

                    

                    
SOMSEDÍK

ALOJZ

                    
SPECTRE

                    

                    
SPECTRUM

                    

                    
STARMAR

                    

                    
STAVO-DOM

SK

                    
ŠTEFANOVI-

ČOVÁ JANA,

MUDr.
STOMGYN

                    

                    
SWT

LOGISTICS

                    

UNIONSTAV

- CZ

                    
URBÁNEK

- MÄSO -

LAHÔDKY
UROLÓGIA

                    

                    

VEL

SECURITY

                    
VICTORIA

KRIŠTOFÍK

                    
VLERIK

                    

                    
VO SK

                    

                    
VOPOS

– TERM

                    

XML TEAM

                    

                    

- Y -